Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Rasti Kumanova, veteranët paralajmërojnë protestë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Rasti Kumanova, veteranët paralajmërojnë protestë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Rasti Kumanova, veteranët paralajmërojnë protestë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në bashkëpunim me Shoqatën e invalidëve të luftës dhe familjarët e të dënuarve për rastin Kumanova kanë paralajmëruar protestë më 28 nëntor, në ora 14:00 para Teatrit Kombëtar.

Kategoritë


0 komente