Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Reagimi i guximshëm i Bajram Rexhepit, paralajmëronte se në veri po ndodh spastrimi etnik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reagimi i guximshëm i Bajram Rexhepit, paralajmëronte se në veri po ndodh spastrimi etnik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reagimi i guximshëm i Bajram Rexhepit, paralajmëronte se në veri po ndodh spastrimi etnik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 648 shikime
 • 648 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente