Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Realizohet ëndërra e deçanasve, inaugurohet rruga që lidh Deçanin dhe Plavën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Realizohet ëndërra e deçanasve, inaugurohet rruga që lidh Deçanin dhe Plavën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Realizohet ëndërra e deçanasve, inaugurohet rruga që lidh Deçanin dhe Plavën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është inauguruar në Grykën e Deçanit rruga Deçan-Plavë e cila lidhë Kosovën dhe Malin e Zi, teksa po vlerësohet të ketë impakt pozitiv për zhvillimin ekonomik dhe lëvizjen e lirë të qytetarëve duke mos cenuar asnjëherë integritetin e Manastirit të Deçanit.

Kategoritë


0 komente