Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Momenti kur Çani u mundua ta turpërojë publikisht Besa Shahinin: I bëri test dhe pyetje provokuese
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Çani u mundua ta turpërojë publikisht Besa Shahinin: I bëri test dhe pyetje provokuese

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Çani u mundua ta turpërojë publikisht Besa Shahinin: I bëri test dhe pyetje provokuese

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 447 shikime
 • 447 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente