Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj ‘godet’ Limaj: Po habitna qysh kaq shpejt me ndryshu
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj ‘godet’ Limaj: Po habitna qysh kaq shpejt me ndryshu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj ‘godet’ Limaj: Po habitna qysh kaq shpejt me ndryshu

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 514 shikime
 • 514 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente