Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Voziste si i "çmendur", i riu shkakton aksident të tmerrshëm në kufirin kroat: O Zot çfarë bëra!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Voziste si i "çmendur", i riu shkakton aksident të tmerrshëm në kufirin kroat: O Zot çfarë bëra!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Voziste si i "çmendur", i riu shkakton aksident të tmerrshëm në kufirin kroat: O Zot çfarë bëra!

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 3,425 shikime
 • 3,425 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente