Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Reçica: Subvencionimi i pagave ka për qëllim zvogëlimin e papunësisë
Reçica: Subvencionimi i pagave ka për qëllim zvogëlimin e papunësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reçica: Subvencionimi i pagave ka për qëllim zvogëlimin e papunësisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një numër prej 270 të rinjve punëkërkues përfshihen në subvencionim të pagave, por edhe në trajnim për punë, me qëllim të zvogëlimit të papunësisë në Kosovë.

Kategoritë


0 komente


0/500