Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Regjistrimi i numrit të telefonit në Postë, bie numri i raportimeve të rrejshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Regjistrimi i numrit të telefonit në Postë, bie numri i raportimeve të rrejshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Regjistrimi i numrit të telefonit në Postë, bie numri i raportimeve të rrejshme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjistrimi i numrave të telefonit në Postë me dokumente identifikimi ka bërë që edhe thirrjet e rrejshme dhe ato duke bërë shaka të zvogëlohen.

Kategoritë


0 komente