Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Reka e Allagës -Rugovë, një vend që bashkon tri pika kufitare shtetërore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reka e Allagës -Rugovë, një vend që bashkon tri pika kufitare shtetërore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reka e Allagës -Rugovë, një vend që bashkon tri pika kufitare shtetërore

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 462 shikime
 • 462 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I vendosur në  mes të Bjeshkëve të Rugovës, Reka e Allagës mbetet vendi më i vizituar nga turistët e huaj.

Një vend që bashkon tri pika kufitare shtetërore: Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi.

Si e kalojnë vizitorët ditën atje, eksplorimi i natyrës, ushqimet tradicionale e shumëçka tjetër kuptojeni përmes storjes

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente