Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Remzia e Halili e marrin gjithë vëmendjen me këtë vallëzim.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Remzia e Halili e marrin gjithë vëmendjen me këtë vallëzim.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Remzia e Halili e marrin gjithë vëmendjen me këtë vallëzim.mp4

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,563 shikime
 • 1,563 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Atmosfere e zjarrt ne dasmen e djalit te Remzies

Kategoritë0 komente