Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Remzia ulet përsëri në bankat e shkollës së mesme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Remzia ulet përsëri në bankat e shkollës së mesme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Remzia ulet përsëri në bankat e shkollës së mesme

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 801 shikime
 • 801 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu bëhet bashkë me shoqërinë

Kategoritë0 komente