Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Reporteri.net

1301 video | 3,650,225 shikime

Gazeta Online "Reporteri.net" është portal i lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë.

 

Reporteri.net ka startuar në mars të vitit 2019 dhe është themeluar nga gazetarët Bekim Kabashi, Mentor Gjergjaj dhe Shkumbin B. Kajtazi.

Shfaq më shumë
Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat