Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Reporteri.net

1025 video | 2,698,246 shikime

Gazeta Online "Reporteri.net" është portal i lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë.

 

Reporteri.net ka startuar në mars të vitit 2019 dhe është themeluar nga gazetarët Bekim Kabashi, Mentor Gjergjaj dhe Shkumbin B. Kajtazi.

Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat