Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Reshitaj me taka pastron mbeturina dhe përsërit "shpikjen e saj"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reshitaj me taka pastron mbeturina dhe përsërit "shpikjen e saj"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reshitaj me taka pastron mbeturina dhe përsërit "shpikjen e saj"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 73 shikime
 • 73 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në të gjithë vendin është shënuar Dita Ndërkombëtare e Tokës, ku në Rahovec ka qenë ceremonia kryesore e që ka marrë pjesë edhe ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj.

Kategoritë


0 komente