Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Reshitaj: Të ndërpritet përdorimi i thëngjillit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reshitaj: Të ndërpritet përdorimi i thëngjillit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reshitaj: Të ndërpritet përdorimi i thëngjillit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, gjatë një diskutimi me studentët e Universtetit Amerikan ka thënë se ndotja e ajrit në Kosovë është një sfidë shumë e madhe, dhe për këtë ka kërkuar që të ndërpritet përdorimi i thëngjillit në Kosovë.

Kategoritë


0 komente