Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Restoranti që tymos zi në Prishtinë, qytetarët dyshojnë se djeg edhe goma (Video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Restoranti që tymos zi në Prishtinë, qytetarët dyshojnë se djeg edhe goma (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Restoranti që tymos zi në Prishtinë, qytetarët dyshojnë se djeg edhe goma (Video)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,992 shikime
 • 2,992 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi Twitter: https://twitter.com/Periskopi1

Kategoritë


0 komente