Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Review

1 shfaqje | 47 video | 127,223 shikime

Review është emision për industrinë e showbizit dhe subkulturave. Prodhim i Gazetës Insajderi për RTV Dukagjini. Çdo të shtunë, 20:10

Alternate Text

Përmbajtja

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat