Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Revista që promovon tolerancën ndëretnike mbush 15 vjet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Revista që promovon tolerancën ndëretnike mbush 15 vjet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Revista që promovon tolerancën ndëretnike mbush 15 vjet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është shënuar 15 vjetori i revistës së KFOR-it për të rinj “Four You”, e cila del në dy gjuhë, në shqip dhe serbisht.

Kategoritë


0 komente