Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Ridvan Bunjaku

2 shfaqje | 218 video | 18,165 shikime

Kurse të ndryshme nga prof. Ridvan Bunjaku mbi menaxhimin e biznesit, krijimin e prezantimin e projekteve të ndryshme profesionale, mbi lidershipin dhe të menduarin pozitiv në ambientin e punës, si dhe mbi gjuhët e programimit Java, PHP dhe C#.

Alternate Text