Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rifaj: Abrashi kundërligjshëm emëroi këshilltarin e tij në Agjencinë e Punësimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rifaj: Abrashi kundërligjshëm emëroi këshilltarin e tij në Agjencinë e Punësimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rifaj: Abrashi kundërligjshëm emëroi këshilltarin e tij në Agjencinë e Punësimit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës, përkatësisht Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale nuk po e respekton vendimin e Këshillit të Pavarur Mbikëqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës, i cili me një vendim ka anuluar konkursin për drejtor të përgjithshëm në Agjencinë e Punësimit.

Kategoritë


0 komente