Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Rinor Ukimeri

13 episode | 7,608 shikime

Mësimi i kitarës dhe i instrumenteve të tjerë, më i lehtë se kurrë me ciklin e video-shkollave nga Rinor Ukimeri. 

Në secilin episod, ju mund të mësoni të luani në kitarë këngë të fashme shqiptare. 

Shfaq më shumë
Alternate Text