Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rita feston me flamurin e Kroacisë, por shikoni çka ndodh kur dikush ia gjuan flamurin e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rita feston me flamurin e Kroacisë, por shikoni çka ndodh kur dikush ia gjuan flamurin e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rita feston me flamurin e Kroacisë, por shikoni çka ndodh kur dikush ia gjuan flamurin e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,092 shikime
 • 2,092 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si vepron Rita Ora kur dikush nga publiku ia dhuron flamurin e Kosovës

Kategoritë


0 komente