Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Rita në koncertin në Kroaci pritet me flamur të Kosovës dhe me atë kombëtar
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Rita në koncertin në Kroaci pritet me flamur të Kosovës dhe me atë kombëtar

Shpërndaje videon