Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rita Ora merr dhuratë bluzën “Ti je një luledielli”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rita Ora merr dhuratë bluzën “Ti je një luledielli”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rita Ora merr dhuratë bluzën “Ti je një luledielli”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazetarja Alban Osmani ia ka dhuruar sot në Prishtinë këngëtares me famë botërore, Rita Ora bluzën e fushatës humanitare “Ti je një luledielli”, me fondet e mbledhura nga kjo fushatë, ndihmohen fëmijët e Shqipërisë dhe Kosovës që janë të prekur nga kanceri dhe leukemia.

Kategoritë


0 komente