Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rita dhe nëna e saj vallëzojnë me këngën e Dhurata Dorës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rita dhe nëna e saj vallëzojnë me këngën e Dhurata Dorës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rita dhe nëna e saj vallëzojnë me këngën e Dhurata Dorës

 • E publikuar: Para 6 ditësh
 • 4,961 shikime
 • 4,961 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Këngëtarja me famë botërore me origjinë shqiptare 

Kategoritë


0 komente