Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Në rivarrimin e Krasniqit kërkohet zbardhja e vrasjes së tij, me nderime rivarroset edhe Jakupi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në rivarrimin e Krasniqit kërkohet zbardhja e vrasjes së tij, me nderime rivarroset edhe Jakupi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në rivarrimin e Krasniqit kërkohet zbardhja e vrasjes së tij, me nderime rivarroset edhe Jakupi

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 191 shikime
 • 191 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në rivarrimin e Krasniqit kërkohet zbardhja e vrasjes së tij, me nderime rivarroset edhe Jakupi

Kategoritë0 komente