Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Roland Bartetzko - "Frymë Lufte" - Video promovuese e librit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Roland Bartetzko - "Frymë Lufte" - Video promovuese e librit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Roland Bartetzko - "Frymë Lufte" - Video promovuese e librit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,133 shikime
 • 1,133 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

"Frymë Lufte: Mësime nga fushëbeteja" nga Roland Bartetzko është një libër autobiografik i autorit gjerman, gjatë përvojës së tij si luftëtar në rradhët e UÇK-së gjatë luftës në Kosovë. Librin mund ta gjeni e ta bleni online në gjirafaMall: https://gj.al/UusgEi

Kategoritë


0 komente