Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ronaldo injoron Perezin, nuk ja zgjatë dorën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ronaldo injoron Perezin, nuk ja zgjatë dorën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ronaldo injoron Perezin, nuk ja zgjatë dorën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 617 shikime
 • 617 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu e injoroi Ronaldo Perezin

Kategoritë0 komente