Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ronaldo thyen radarët e shpejtësisë në lojën kundër Spanjës, bëhet lojtari i parë për...
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ronaldo thyen radarët e shpejtësisë në lojën kundër Spanjës, bëhet lojtari i parë për...

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ronaldo thyen radarët e shpejtësisë në lojën kundër Spanjës, bëhet lojtari i parë për...

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,850 shikime
 • 1,850 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ronaldo thyen radarët e shpejtësisë në lojën kundër Spanjës, bëhet lojtari i parë për...

Kategoritë


0 komente