Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i babait të Triumf Rizës: Banda e Enver Sekiraqës e lidhur me LDK-në e të birin e Ibrahim Rugovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i babait të Triumf Rizës: Banda e Enver Sekiraqës e lidhur me LDK-në e të birin e Ibrahim Rugovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i babait të Triumf Rizës: Banda e Enver Sekiraqës e lidhur me LDK-në e të birin e Ibrahim Rugovës

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 425 shikime
 • 425 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrëfimi i babait të Triumf Rizës: Banda e Enver Sekiraqës e lidhur me LDK-në e të birin e Ibrahim Rugovës

InDoks | Intervistë me Shefqet Rizën, babai i Triumf Rizës

Kjo intervistëështë bërë për dokumentarin “Triumfi dhe rënia e Enver Sekiraqës”: https://bit.ly/2UoBmKs


  0 komente