Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i Dren Caka, i mbijetuari i vetëm i masakrës së Gjakovës ku mbetën të vrarë 21 persona.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i Dren Caka, i mbijetuari i vetëm i masakrës së Gjakovës ku mbetën të vrarë 21 persona.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i Dren Caka, i mbijetuari i vetëm i masakrës së Gjakovës ku mbetën të vrarë 21 persona.mp4

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 650 shikime
 • 650 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente