Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrëfimi i Gjergj Dedajt sesi UÇK-ja e kishte arrestuar Veli Bytyqin - tash këshilltar i Thaçit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i Gjergj Dedajt sesi UÇK-ja e kishte arrestuar Veli Bytyqin - tash këshilltar i Thaçit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i Gjergj Dedajt sesi UÇK-ja e kishte arrestuar Veli Bytyqin - tash këshilltar i Thaçit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,285 shikime
 • 3,285 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një nga historitë më të përfolura në media pas përfundimit të luftës, është edhe ajo e ndodhur në shtator të vitit 1998, kur një grup i politikanëve shqiptarë nga Prishtina, ishin nisur drejt Qirez të Skenderajt dhe ishin ndalur nga ushtarët e UÇK-së. Aty besohet se ka qenë edhe Hashim Thaçi nga ana e UÇK-së dhe Veli Bytyqi nga ana e politikanëve. Përderisa storja nuk është sqaruar asnjëherë, Thaçi dhe Bytyqi do të punojnë në një zyrë 18 vite pas kësaj historie.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente