Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i ish aktivistit ilegal gjatë luftës në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i ish aktivistit ilegal gjatë luftës në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i ish aktivistit ilegal gjatë luftës në Kosovë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 138 shikime
 • 138 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndiqeni rrëfimin e Agim Kuleta ish aktivistit ilegal gjatë luftës në Kosovë.

Bëri shpërndarjen e gazetës "Çlirimi" me qëllim vetëdijësimin dhe informimin e popullit shqiptar

Kategoritë


0 komente