Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i Jakup Krasniqit për shpalljen e pavarësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i Jakup Krasniqit për shpalljen e pavarësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i Jakup Krasniqit për shpalljen e pavarësisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E kujton me plotë emocione momentin e shpalljes së pavarësisë, tani kur shteti i ri i Kosovës po i mbush dhjetë vjet. Thotë se pos emocioneve të përziera për arritjen te akti për të cilin kanë luftuar shumë breza, ndjente edhe frikën nëse gjithçka do të shkonte mirë.

Kategoritë


0 komente