Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i njeriut të cilit para 19 vitesh, ia vranë krejt familjen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i njeriut të cilit para 19 vitesh, ia vranë krejt familjen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i njeriut të cilit para 19 vitesh, ia vranë krejt familjen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

31 maji i vitit 1999 ishte i kobshëm për një familje nga Studimja e Vushtrrisë. 13 anëtarë të familjes Gërxhaliu u vranë për një ditë nga serbët. Shumica nga ta fëmijë. I vetmi që mbeti i gjallë nga kjo familje është Nexhmedin Gërxhaliu. Ai shpëtoi se qëlloi të mos ishte në Kosovë, por jashtë vendit.

Kategoritë


0 komente