Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i plotë i Vasfije Krasniqit për dhunën e përjetuar nga serbët gjatë luftës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i plotë i Vasfije Krasniqit për dhunën e përjetuar nga serbët gjatë luftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i plotë i Vasfije Krasniqit për dhunën e përjetuar nga serbët gjatë luftës

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 231 shikime
 • 231 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vasfije Krasniqi Goodman ka rrëfyer para Kogresit Amerikan për dhunën që ka përjetuar nga dy burra serbë kur ishte 16-vjeçare në luftën e fundit në Kosovë gjatë viteve 1998-1999.

Kategoritë


0 komente