Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrëfimi i Rexhep Gjergjit që bashkë me aktivistë të tjerë të LDK-së varrosën trupat e familjes Jashari
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i Rexhep Gjergjit që bashkë me aktivistë të tjerë të LDK-së varrosën trupat e familjes Jashari

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i Rexhep Gjergjit që bashkë me aktivistë të tjerë të LDK-së varrosën trupat e familjes Jashari

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 662 shikime
 • 662 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente