Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i ushtarëve serbë: Dezertuam se na urdhëruan të vrasim edhe civil shqiptarë (Video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i ushtarëve serbë: Dezertuam se na urdhëruan të vrasim edhe civil shqiptarë (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i ushtarëve serbë: Dezertuam se na urdhëruan të vrasim edhe civil shqiptarë (Video)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,224 shikime
 • 2,224 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente