Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrënqethëse: Ky është 13 vjeçari që shpëtoi duke qëndruar mes trupave të vdekur në luftë (Video)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrënqethëse: Ky është 13 vjeçari që shpëtoi duke qëndruar mes trupave të vdekur në luftë (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrënqethëse: Ky është 13 vjeçari që shpëtoi duke qëndruar mes trupave të vdekur në luftë (Video)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9,312 shikime
 • 9,312 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ai kështu ka qëndruar tri ditë e tri netë duke pritur në mes trupave të vdekur nga frika se mos po zbulohet nga ushtarët serb.

Kategoritë


0 komente