Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
S’ka datë se kur lëshohet për qarkullim ura mbi Ibër, jugu fajëson Rakiqin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
S’ka datë se kur lëshohet për qarkullim ura mbi Ibër, jugu fajëson Rakiqin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

S’ka datë se kur lëshohet për qarkullim ura mbi Ibër, jugu fajëson Rakiqin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 297 shikime
 • 297 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

S’ka datë se kur lëshohet për qarkullim ura mbi Ibër, jugu fajëson Rakiqin

Kategoritë


0 komente