Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

#RriNgjirafa

2 sezone | 27 episode

N’këtë kohë të çuditshme që ka ardhë, #RriNshpi është këshilla që duhet ta praktikojmë të gjithë. Kësaj këshille, ne ia kemi shtuar edhe një këshillë tjetër, në mënyrë që sa më lehtë ta kaloni kohën në shtëpi: #RriNGjirafa. Këtu mund të gjeni këshilla, udhëzime e propozime se si ta kaloni kohën në shtëpi, duke u argëtuar e edukuar.

Shfaq më shumë
Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • #RriNGjirafa
  • 10 Filma
  • 10 seriale
  • Foret e ditës
  • Për shfaqjen
  • Njoftime mbi shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat