Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrihen keq dy femra në Pejë, dikush e xhiron krejt ngjarjen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrihen keq dy femra në Pejë, dikush e xhiron krejt ngjarjen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrihen keq dy femra në Pejë, dikush e xhiron krejt ngjarjen

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 5,785 shikime
 • 5,785 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrihen keq dy femra në Pejë, dikush e xhiron krejt ngjarjen

Kategoritë0 komente