Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

#rriNshpi me neve

3 episode | 6,774 shikime

Rri n’shpi është një grup i krijuar, ku për pjesëmarrje janë ftuar qytetarët  Prishtinës në këtë kohë pandemie me COVID 19

Shfaq më shumë
Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • #rriNshpi me neve
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat