Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rriqrat e Malishevës nisin pickimet - vetëm sivjet janë regjistruar gjashtë raste
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rriqrat e Malishevës nisin pickimet - vetëm sivjet janë regjistruar gjashtë raste

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rriqrat e Malishevës nisin pickimet - vetëm sivjet janë regjistruar gjashtë raste

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 432 shikime
 • 432 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rriqrat e Malishevës nisin pickimet - vetëm sivjet janë regjistruar gjashtë raste

Kategoritë0 komente