Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rritja e pagës minimale automatikisht rrit pagat e veteranëve, Qeveria nuk ka buxhet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rritja e pagës minimale automatikisht rrit pagat e veteranëve, Qeveria nuk ka buxhet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rritja e pagës minimale automatikisht rrit pagat e veteranëve, Qeveria nuk ka buxhet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 134 shikime
 • 134 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Propozimi i Këshillit Ekonomik Social(KES) që paga minimale në Kosovë të rritet nga 170 në 250 euro mund ta rëndojë buxhetin e Kosovës pasi që nëse ndodh kjo automatikisht 36 mijë veteranët e luftës do të marrin benifiiconet sipas pagës minimale ashtu siç edhe është përcaktuar me ligj.

Kategoritë


0 komente