Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Rrokum.Tv

1 shfaqje | 23 video | 1,658 shikime

Televizioni nacional kabllor Rrokum 

Ban 10 vjet që transmeton përmes operatorëve ma të mëdhej në Kosovë dhe në formatin FullHD
 

Alternate Text