Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
RrotullVideo | Arton Celina për eventin "Let's Dance"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
RrotullVideo | Arton Celina për eventin "Let's Dance"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

RrotullVideo | Arton Celina për eventin "Let's Dance"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përgjegjësia shoqërore e korporatës është një trend për të qenë pjesë e ndryshimit për të mirat e shoqërisë në përgjithësi të cilin e ndjek edhe ''Banka për Biznes''. Për këtë dhe rreth mbështetjes të eventit ''Lets Dance 3'' të organizuar nga Action for Mothers and Children dhe të mbështetur nga Rrotull, flet Arton Celina nga BPB

Kategoritë


0 komente