Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
RrotullVideo | Michael Gold rreth eventit "Let's Dance"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
RrotullVideo | Michael Gold rreth eventit "Let's Dance"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

RrotullVideo | Michael Gold rreth eventit "Let's Dance"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 88 shikime
 • 88 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përgjegjësia shoqërore e korporatës është një trend, një kulturë e mentalitet të ri në mesin e ambientit biznesor për të qenë pjesë e ndryshimit për të mirat e shoqërisë në përgjithësi. Për këtë dhe rreth eventit ''Lets Dance 3'' të organizuar nga Action for Mothers and Children, flet Michael Gold nga Crimson Capital

Kategoritë


0 komente