Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 830 shikime
 • 830 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë pritet të lëshohet pasdite për qarkullim

Kategoritë0 komente