Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë 2
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë 2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë 2

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 492 shikime
 • 492 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rruga e bllokuar Pejë-Rozhajë pritet të lëshohet pasdite për qarkullim

Kategoritë


0 komente