Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
MI-së i kushton 120 mijë euro shpërthimi i gypit nga kompania që po ndërton rrugën Suharekë-Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
MI-së i kushton 120 mijë euro shpërthimi i gypit nga kompania që po ndërton rrugën Suharekë-Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MI-së i kushton 120 mijë euro shpërthimi i gypit nga kompania që po ndërton rrugën Suharekë-Prizren

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 666 shikime
 • 666 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

MI-së i kushton 120 mijë euro shpërthimi i gypit nga kompania që po ndërton rrugën Suharekë-Prizren

Kategoritë


0 komente